Každý vrh v našej chovateľskej stanici je vopred plánovanýý. Našim cieľom je odchovávať zdravé, povahovo vyrovnané a exteriérovo štandardné šteniatka, a tomu prispôsobujeme aj výber rodičov. Ponúkame čistokrvné šteniatka s preukazom pôvodu z rodinného kontrolovaného chovu za odpovedajúcu cenu!

 

Šteniatka od nás budú čipované, s preukazom pôvodu (PP FCI), s kúpno-predajnou zmluvou, veterinárne ošetrené (očkované, odčervené, pri zdravotných problémoch dôkladne vyšetrené a doliečené) a plne socializované. Na odber budú najskôr od 8. týždňa. Majiteľom našich šteniatok ponúkame doživotné priateľstvo a poradenstvo! 

 

Od majiteľov našich šteniatok požadujeme pravidelné správy o tom ako sa naše šteniatko má. Náš záujem o naše šteniatko odberom nekončí! Sme zvedaví ako sa nášmu šteniatku darí, ako je na tom po zdravotnej, povahovej a exteriérovej stránke a ako sa začlenil do rodiny. Všetky naše šteniatka sú odchované s láskou!

V prípade akéhokoľvek záujmu o šteniatko z našej chovateľskej stanice nás, prosím, kontaktujte, buď mailom alebo telefonicky.

 

Cena šteniat westhighlandského bieleho teriéra s PP sa u nás pohybuje od 400 do 1 000 eur, v zahraničí od 300 do 2 000 eur. Naše psy sú vyšetrené na dedičné ochorenie luxácia pately a na očné ohorenia.

Šteniatko na splátky

Pri kúpe šteniatka na splátky je nutné zaplatiť ½  z ceny šteniatka ešte pred jeho prevzatím. .

Rezervácia šteniatka

Rezervácia šteniatka je možná do doby odberu po zložení rezervačného poplatku vo výške 1/3 z ceny šteniatka. Rezervácia šteniatka na dobu dlhšiu ako doba odberu je možná po dohode a pri zaplatení plnej ceny šteniatka.
Vami vybraté  šteniatko bude označené ako "predbežne rezervované“. Po zaplatení rezervačného poplatku bude označené ako "rezervované“. Pokiaľ však záloha nedorazí do týždňa, šteniatko bude opäť označené ako "voľné“.

 

Rezervačný poplatok je vratný v prípade, že kupujúci či predávajúci odstúpi od zmluvy z dôvodov vyskytnutia  sa exteriérových, zdravotných a/alebo povahových nedostatkov  líšiacich sa od popisu predávaného psa v dobe zloženia rezervačného poplatku, zo zdravotných dôvodov kupujúceho alebo z vyskytnutia sa informácii o kupujúcom, pre ktoré sa predávajúci rozhodne šteniatko kupujúcemu nepredať.
Rezervačný poplatok je možné zložiť na účet, zaslaním zloženky na adresu alebo osobne. Číslo účtu bude zaslané na požiadanie. Adresa je totožná s adresou našej chovateľskej stanice. (pozri Kontakt)

Prevzatie šteniatka

Vždy uprednostňujeme osobné prevzatie šteniatka, kedy sa budúci majiteľ môže zoznámiť s prostredím, v ktorom šteniatko vyrastalo! Vaše šteniatko spoločne s vami prehliadneme, predvedieme vám ako sa robí výstavný postoj a úprava, ukážeme vám matku Vášho šteniatka a jeho súrodencov. Zodpovieme vám všetky vaše otázky.